Standart Kartvizit

29,00 +KDV

* Ücretsiz Kargo
* Ücretsiz Baskı Hazırlık Desteği
* İsteğe Bağlı Ücretli Tasarım

Ürün Bilgileri

Standart Kartvizit Nedir?

kartvizit-aciklama

Kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan , üzerinde iletişim bilgileri bulunan ufak ve kreatif kartlardır. 350gr., 400gr kağıt seçenekleri ile isteğe özel seçimler yapabilirsiniz.


Ücretli Tasarım Hazırlatma İmkanı

Müşterilerimizin tasarımları olmadığı hallerde siparişlerinde ücretli tasarım seçeneğini seçerek baskı ve tasarım tam anlamıyla hazır halde siparişleri kargoya verilir


Tam Tasarım Baskı

Tam Tasarım olarak müşterilerimizin grafik & tasarım ve baskı alanında ihtiyaçlarını “Uygun fiyat yüksek kalite” anlayışına dayanarak karşılıyoruz. Katı kurallara bağlı kalmadan müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmiyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz.


 

Sipariş Hakkında


Sipariş Aşamaları

  • Sipariş vermek istediğiniz ürünü ve özelliklerini dikkatlice seçerek sepete ekleyerek onaylayın.
  • Sipariş verildikten sonra kendi tasarımı olan müşterilerimiz tasarımlarını yüklemelidir. (“Ücretli tasarım seçen müşterilerimizle iletişime geçilip bilgi alınacaktır.”)

-Tasarım Baskıya Hazır Değilse; tasarımınız ücretsiz baskıya hazır hale getirilir e-postanıza onay vermeniz için yollanır

  • Ödeme: Sitemizde ödeme yöntemleri olarak “Banka Kartı/Kredi Kartı” ve “Havale/EFT” geçerlidir.

Havale/EFT: Siparişleriniz ödeme alındıktan sonra hemen işleme alınacaktır.  Ödeme bize ulaşınca kayıtlı iletişim bilgilerinizle bilgilendirileceksiniz.

Sipariş aşamalarında kayıtlı iletişim bilgilerinizle bilgilendirileceksiniz.


Teslimat(Kargo)

Siparişleriniz MNG Kargo ile ücretsiz şekilde teslim edilir.


 

Ödeme & İade


Ödeme Yöntemi

Sitemizde ödeme yöntemleri olarak “Banka Kartı/Kredi Kartı” ve “Havale/EFT” geçerlidir. Kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerinizde bilgileriniz kayıt altına alınmamaktadır. Tam Tasarım olarak ödemelerinizde güvenli altyapısıyla  “Shopier Sanal Pos” kullanılmaktadır.

Havale/EFT ödemeleri için hesap bilgileri sipariş onaylamadan sonra görebilir ve ya iletişim bilgilerinden bakabilirsiniz.


Sipariş İptal Süreci

Siparişleriniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz baskıya hazır haldeyse direk baskıya yollanır. baskıya hazır değilse baskıya hazır hale getirilir müşteriye onay e-postası gönderilir. Müşteri onayladıktan sonra tasarımınız baskıya gönderilir.

Baskı işlemine başlanmamış siparişlerin iptali gerçekleştirilebilir. Ücretli tasarım seçili siparişlerinizde tasarım ücreti ödemiş olduğunuz miktardan çıkarılarak ödeme iadesi en kısa zamanda yapılır.


Ürün İadesi Koşulları

Siparişinizi (baskılı ürünler hariç) teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Gönderdiğiniz belgelere göre yazdırılan basılı ürünler için iade seçeneği yoktur. Ancak bu ürünlerle sadece sorun yaşarsak, ilgili ürünler ihtiyaçlarınıza ve değerlendirmenize göre yeniden basılacak ve değişiklik talebini kabul ettikten sonra belirtilen süre içerisinde teslim edilecektir.

Ürün nedenlerimizden dolayı çoğaltılırsa, ürünün izniniz doğrultusunda çoğaltılacağını da beyan ederiz.Bu durumda gönderdiğiniz belgede herhangi bir düzeltme yapılmayacaktır.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulan veya son kullanma tarihi geçmiş ürünler iade edilemez.

Hazır şablonlarımız aracılığıyla tasarımınızın tasarımında veya yüklemesinde kullanıcıyla ilgili sorunlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu tür sorunları önlemek için sipariş vermeden önce tasarımınızı kontrol edin. Bu nedenle iade edilecek ürünler kabul edilmemektedir.


 

SSS


  • Nasıl sipariş vereceğim?

İlgili ürünü ve ürün özelliklerini seçip, tasarımınız yoksa ücretli tasarım ekleyerek sipariş veriniz. tasarımı olan müşteriler tasarımlarını siparişten sonra yüklemelidir. Tüm işlemleri yaptıktan sonra ödeme yapmalısınız.


  • Ödemeyi nasıl yapacağım?

Sitemizde bulunan ödeme seçeneklerinden “Havale/EFT”, “Banka/Kredi Kartı” yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra işlemleriniz devam edecektir.


  • Tasarımım var ama baskıya hazır değil. Ne yapmalıyım?

Yapmanız gereken tasarımınızı vektör bir şekilde bize atmanız. Baskıya hazır olmayan tasarımları ücretsiz olarak baskıya hazır hale getirilir. E-posta onayınızı aldıktan sonra baskı işlemine geçilmektedir.


  • Tasarımım yok. Ne yapmalıyım?

Tasarımı olmayan müşterilerimiz ürün sayfasındaki ücretli tasarım seçeneğini seçmeleri gerekmektedir.


  • Sadece tasarım yaptırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sadece tasarım isteyen müşterilerimiz bizimle iletişim bilgilerini kullanarak direkt iletişime geçebilirler.


 

Ürün Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir